Další sponzoři

Lesy ČR: sešity (září 2015)

Lesy ČR věnovali naší ZŠ sešity se zajímavým grafickým provedením obalu spojených s lesním prostředím. Právě sešity jsou jednou z věcí, které školy spojují s podnikem Lesy České republiky, správcem bezmála poloviny lesů v zemi. Dřevo je jedinečnou surovinou a sešity, kterými žáci denně listují, se vyrábějí právě z něj. Nemusíme mít strach, že se spotřebou papíru ničí lesy. V posledních letech jich dokonce přibývá a vytěžené stromy nahrazují nové. Velmi děkujeme lesům ČR za hezký dárek pro naše žáky!!!

KONICA-MINOLTA: počítače
 

Počítače, monitory, klávesnice a myši věnovala dětem pro účely vzdělávání firma KONICA-MINOLTA. Děkujeme projektovému manažeru Lukáši Taufarovi, kterého napadlo vyřazené počítače věnovat na práci i zábavu dětem.

V počítačích firma nechala i funkční operační systém, proto jsme je po drobných úpravách mohli začít využívat v hodinách přírodopisu na promítání prezentací i na hraní didaktických her.

Za věnované dary za školu děkuje Mgr. Jaroslava Marková

 

Dřínovské společenství: nářadí a materiál
 

Občanské sdružení Dřínovské společenství pro historii věnovalo naší škole různé drobné nářadí, dřevo, sedáky a napaječky. Tento materiál využijí především žáci šestého a sedmého ročníku  ve výuce pracovních činností – v dílnách a v pěstitelství , a ostatní žáci především při různých projektových  činnostech. 

Děkujeme za podporu praktického vyučování. 

Za věnované dary za školu děkuje Mgr. Jaroslava Marková

 

Optika Aleše Žejdla: lupy
 

Optika Aleše Žejdla v Brně věnovala naší škole čtyři optická zvětšovací skla, tzv. lupy, které využijeme v hodinách přírodopisu na pozorování drobných částí organismů. Možnost pozorovat detaily přírodnin je vždy vítaným zpestřením výuky.  

Za věnované dary za školu děkuje Mgr. Jaroslava Marková