ČERVEN

31.5. TABLO PŘEDŠKOLÁKŮ ( OBCHOD TRAMAN BOHDALICE)

1.6. POHÁDKOVÝ LES – AKCE  ZÁKLADNÍ ŠKOLY PRO PŘEDŠKOLÁKY, KTEŘÍ NASTOUPÍ V ZÁŘÍ DO                                                                  1.TŘÍDY (S SEBOU BATŮŽEK S PITÍM)

2.6.  PO STOPÁCH DINOSAURŮ – STOPOVAČKA S ÚKOLY, DĚTEM NACHYSTEJTE BATŮŽEK S PITÍM A                                                               MALOU SVAČINKOU (BRUMÍK, JABLÍČKO, BANÁN)

4.6. TŘÍDA KOČIČKY - DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ, UKÁZKA ZDRAVOVĚDY ARMÁDY ČR V ZÁMECKÉM PARKU                                                                     (DĚTEM NACHYSTEJTE BATŮŽEK S PITÍM)

17.6. DINOSAUŘÍ PÁRTY - PLNĚNÍ DINOSAUŘÍCH ÚKOLŮ S DISKOTÉKOU A OBČERSTVENÍM

18. 6. HLEDÁNÍ DINOSAUŘÍHO POKLADU – HLEDNÁNÍ DINOSAUŘÍHO VEJCE A MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

24.6. PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA ŠKOLÁKY

OD 1.7.-30.7. PROVOZ POUZE PRO NAHLÁŠENÉ DĚTI