Znojemsko a Vranovská přehrada – tří zážitkové dny žáků 6. ročníku

26.06.2023 08:49

Na závěrečný školní výlet jsme se vydali na Znojemsko. První den jsme prošli znojemské podzemí a rotundu svaté Kateřiny.  Poté jsme putovali pěší chůzí z Šumné na Vranovskou pláž, kde nás čekal úkol – bojové hra. Hledali jsme indicie po celém kempu a museli jsme si zapamatovat útržky básně. Nakonec se nám podařilo básničku složit dohromady. 

Druhý den jsme měli zajištěnou exkurzi do vodní elektrárny, výcvik na paddleboardech a netradiční sportovní hry. Poté jsme se koupali až do samého večera. Na závěr dne jsme si opekli špekáčky a poseděli u ohně. Třetí den jsme si vyšlápli do Vranova nad Dyjí na zámek a přesouvali jsme se do Brna, kde jsme si stihli užít ještě nákup ve Vaňkovce. Počasí nám vyšlo a domů jsme jeli plní dojmů.

Fotogalerie: Znojemsko a Vranovská přehrada – tří zážitkové dny žáků 6. ročníku