Vysvědčení v 1. třídě s osmáky

31.01.2019 18:00

Ve čtvrtek 31. ledna byl pro nás slavnostním dnem, protože prvňáčci dostali své úplně první vysvědčení. Po zhodnocení a pochvale všem dětem za snahu, aktivitu i vzorné plnění školních povinností však samotné vysvědčení předali prvňáčci osmákům a následně i osmáci prvňáčkům.

A samé jedničky od shora až dolů nedostali pouze všichni prvňáčci, ale dokonce i jedna žákyně 8. ročníku!

Vydání vysvědčení předcházelo třídní kolo recitační soutěže. Porota, složená ze všech žáků 1. a 8. ročníku vybrala 4 děti, které postupují do školního kola recitační soutěže, které se uskuteční již v pondělí 4. února v aule.

1. místo – Verunka Valová

2. místo – Honzík Krška

3. místo – Nelinka Michalová

4. místo – Matýsek Škurek

Všem zúčastněným děkujeme za snahu, co nejlépe odrecitovat naučenou básničku. Gratulujeme a držíme pěsti těm, kteří postupují do školního kola!

Na závěr slavnostního dne jsme se domluvili, že se před jarními prázdninami ještě společně sejdeme venku za školou a užijeme si sněhové nadílky.

Venerová

Fotogalerie: Vysvědčení v 1. třídě s osmáky