Vystoupení 3. a 5. třídy v MŠ

22.01.2020 00:04

Po vydařených vystoupeních na školním předvánočním jarmarku se třeťáci a páťáci rozhodli předvést svoje divadelní umění také dětem v bohdalické mateřské školce. Maličkým divákům sehráli hudební pohádku O Šípkové růžence a bláznivý muzikál Slunce, seno, trpaslíci. Odměněni byli nadšeným potleskem. Pro děti ze školky bylo velkým zážitkem si pak prince, princezny, čarodějnici, Sněhurku, trpaslíky a další pohádkové bytosti zblízka prohlédnout a popovídat. Školákům se také nechtělo moc loučit, nejraději by si ve školce ještě pohráli se všemi krásnými hračkami a zavzpomínali na svá „myšičkovská “ a „kočičkovská“ léta. Jenže byl čas oběda a odpoledního spánku, tak se rozloučili a zamířili zpátky do školy. Po cestě vymýšleli, co zahrají malým kamarádům příště.

Fotogalerie: Vystoupení 3. a 5. třídy v MŠ