Školní výlet 9. třídy

26.06.2023 08:57

Dne 12.6. se naše třída vydala do nedalekého města Velké Meziříčí. Naše třídenní výprava začala  ve Vyškově na autobusovém nadraží, odtud jsme zamíříli do Brna, kde jsme následně nasedli na autobus do Velkého Meziříčí. Výlet jsme odstartovali návštěvou vyhlídkové věže kostela sv. Mikuláše. Po tomto krásném zážitku naše kroky zamířily přes celé náměstí k nedalekému parkovišti, kde nás majitel kempu zbavil zavazadel. Následoval rozchod na náměstí a navštívení místního Kauflandu. Ještě ten den nás čekala 6 kilometrová procházka do kempu. Druhý den ráno nás čekali aktivity jako BumperBall a Airsoft. Pokračovali jsme obědem a další procházkou zpět do města na Minigolf. 

Dovolím si mluvit za celou třídu, tento den byl opravdu velmi nabytý a zábavný. Třetí den jsme unavení a celý zmrzlí z večerních nocí akci zakončili rozchodem v Brně na oběd a následným rozloučením ve Vyškově na nádraží. Výlet jsme si užili a určitě na tyto tři dny nikdy nezapomeneme. 

Eliška Nečasová

Fotogalerie: Školní výlet 9. třídy