Školní výlet 3. třídy

26.06.2016 19:46
V úterý 21. června 2016 žáci 3. třídy navštívili Punkevní jeskyně a propast Macochu v Moravském krasu. Už ranní cesta začala dobrodružně, kvůli dopravní nehodě na běžné trase jsme jeli úzkou cestou - necestou s mnoha zatáčkami. Naštěstí dále už probíhalo vše hladce. Ve Skalním mlýně jsme nasedli do ekovláčku k Punkevním jeskyním a dále pokračovali lanovkou k Hornímu můstku. Pohled dolů byl krásný. ale zároveň naháněl strach. Z Dolního můstku byl pohled zase jiný. Zpátky jsme se vrátili opět lanovkou. V Punkevních jeskyních se nám líbily krásné krápníky. Už víme, proč se na ně nesmí sahat - přestaly by růst. Úžasná byla plavba na lodičce s veselým a vtipným kapitánem. Venku nás překvapilo horko, a to nás čekala ještě pěší trasa 3km k autobusu. Při povídání cesta rychle uběhla a po návratu do Bohdalic jsme se spokojeně rozešli domů.
Zdeňka Čtvrtníčková a Iveta Adamcová

 

Fotogalerie: Školní výlet 3. třídy