První vysvědčení

02.02.2021 07:47

V životě je spousta „poprvé“. Obzvlášť prvňáčci jich za poslední měsíce zažili víc než dost. Dostali svou první aktovku, šli poprvé do školy, poprvé zasedli do svých lavic, spočítali první příklad, dostali první domácí úkol, první známku, snědli první svačinku, četli první písmenka, psali první číslice…  Bylo toho hodně.

Uteklo 5 měsíců a mají za sebou první pololetí prvního školního roku. Ve čtvrtek 28. ledna si poprvé převzali svá vysvědčení. Široké úsměvy skryté pod rouškou a zářící oči svědčí o tom, že s nimi byla paní učitelka spokojená a známky na prvním vysvědčení byly výborné.

Prvňáčkům gratulujeme a přejeme stejně úspěšné i druhé pololetí!

Mirka Čepánová

Fotogalerie: První vysvědčení