Přespolní běh 10.10.

05.11.2014 20:44

K uspořádání tradičního přespolního běhu žáků ZŠ 1.stupně ZŠ Bohdalice a žáků z MŠ nám počasí začátkem školního roku moc nepřálo. Nakonec však naplánovaná akce přece jen vyšla. Počasí nám přálo a všechny zúčastněné děti nadšeně závodily. Ty, které na svůj závod teprve čekaly, bouřlivě podporovaly ostatní závodníky. Vyhrát chtěly všechny, takže na trase nezůstal nikdo pozadu. Zvítězit však mohou jen ti nejlepší, bohužel. Při vyhlašování vítězů a předávání medailí nastalo u některých malé zklamání. Malé dárečky však dostali všichni závodníci, takže jsme se nakonec rozcházeli s úsměvem a dobrým pocitem z nádherně prožitého společného dopoledne. Děkujeme panu učiteli Vybíralovi za perfekní organizaci a těšíme se na další sportovní setkání.

Mgr. Věra Georgieva

Fotogalerie: Přespolní běh 10.10.