Nocování na zámku

28.06.2023 21:58

Protože jsme byli celý rok nejvzornější a nejhodnější žáci, domluvili jsme se s paní učitelkou Žďárskou, a ve čtvrtek 22. června jsme nocovali ve škole. Sešli jsme se o půl šesté a připravili si třídu. V 18 hodin nám přivezli pizzu z Kučerova.

 Potom jsme šli před školu hrát vybíjenou. Němou vybíjenou. Celkem to byla sranda. V 19 hodin za námi přišla paní učitelka Martinková, která nám vyprávěla o historii zámku a potom i o historických událostech z dějin naší země. Když odešla, tak jsme hráli noční hru, kde jsme za odměnu dostali čokoládový bonbón. Jeden se při hře ztratil, takže ho asi snědl duch Manner. 

Po hře jsme si nachystali ležení, vyčistili jsme si zuby a paní učitelka nám pustila Pata a Mata. Ještě jsme si chvíli špitali, ale pak jsme usnuli. Nejlepší bylo, že jsme byli celé odpoledne až do rána byli bez mobilů. Tomu jsme ze začátku nevěřili, že nám je paní učitelky nedají, ale nakonec to bylo dobrý. Nocování se nám hodně líbilo a chtěli bychom si ho ještě zopakovat.

  Terka a Simča

Fotogalerie: Nocování na zámku