Neotesánek aneb Etiketa pro všechny třeťáky a čtvrťáky

07.11.2019 07:33

V úterý 5. listopadu 2019 navštívili žáci 3. a 4. ročníku knihovnu v Bučovicích, kde pro ně paní knihovnice se svými dvěma pomocníky nachystala zajímavý a poučný program Neotesánek aneb Etiketa pro všechny. V pohádkovém příběhu dětem ukázali základní pravidla chování, která by měli žáci dodržovat ať už ve styku s cizími lidmi nebo mezi sebou. Z neotesaného chlapce se během času stal příjemný a milý klučík, kterého by chtěl jistě každý za kamaráda.

Po pohádce se žáci seznámili s prostředím místní knihovny, s nejnovějšími i staršími tituly a spoustou her, které je možné v knihovně zapůjčit. Spousta z nich po dnešku uvažuje o přihlášení se a využívání služeb knihovny.

Návštěva se všem líbila a už se těšíme na další setkání, které je naplánované na  prosinec.

Fotogalerie: Neotesánek aneb Etiketa pro všechny třeťáky a čtvrťáky