Lyžařský výcvikový kurz Ostružná

05.02.2022 20:48

V sobotu 29. 1. 2022 se vydalo 21 žáků ZŠ Bohdalice vlakem do Ostružné na lyžařský výcvikový kurz. Výborné sněhové podmínky, vhodný terén, žádné čekání na vlek a dostatek místa na svahu… To vše přispělo k tomu, že děti zvládly základní lyžařské dovednosti. Závěr kurzu přinesl napínavé souboje účastníků v závodu ve slalomu - mezi chlapci vyhrál Milan Hrubý (žák 8. ročníku), mezi devčaty zvítězila Eliška Zajceva (žákyně 8. ročníku).

Večerní setkání žáků ve společenské místnosti byl naplněn zábavnými hrami, ale i odbornými přednáškami. Zvolili jsme si také MISS lyžáku - Karolínu Ježkovou a MISSÁKA lyžáku Michala Kopřivu.

Poděkování patří všem dětem, učitelům a také paní zdravotnici za profesionální a lidský přístup pri realizaci kurzu.

Ať žije pozitivní vztah k pohybu a zážitkům :)

Fotogalerie: Lyžařský výcvikový kurz Ostružná