LVK se chýlí ke konci

02.02.2022 21:44

Lyžařský výcvikový kurz ZŠ Bohdalice se chýlí ke svému konci. Považuji za malý zázrak, že se vůbec akci v tomto období podařilo zorganizovat, a jsem za to moc rád. Do poslední chvíle nebylo jisté, jestli bude vůbec možné vyjet, v jaké sestavě, v jakém počtu. Poslední týden před odjezdem byl hektický. Nad rámec platných opatření jsme stanovili vůči CoVidu další požadavky.

Mrzí mě, že se několik žáků letos na lyžák kvůli CoVidu nedostalo - vím, že jste z toho byli smutní - platí ale nabídka - pojeďte s námi za rok.

Podrobnosti o průběhu se dozvíme po návratu.

Ve fotogalerii níže mávají účastníci i organizátoři.

Velké díky našim pedagogům - Růžence Pogšteflové, Petě Hrubé a Ráďovi Klvačovi za organizaci této náročné akce!

Stejně tak děkuji naší paní zdravotnici MUDr. Šárce Zbořínkové za péči o naše žáky.

Jakub Vaštík

Fotogalerie: LVK se chýlí ke konci