Rozvrhy, zpětná vazba

15.10.2020 17:02

Dobrý den, 

 

rozvrhy na tento týden vznikaly v úterý narychlo, při jejich vkládání do dodatku č. 5 školního řádu došlo k vložení neaktuální verze pro žáky 7. a 8. třídy. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouvám. Rozvrhy ze směrnice odebírám (v případě, že je máte někde uložené či vytištěné, prosím vymažte, vyhoďte). 

Nadále platí vždy rozvrhy hodin uvedené v systému Edookit. 

V tomto systému jsme schopni operativně reagovat i na nečekané situace (např. onemocnění učitele ...). Prosím denně systém sledujte. Naší snahou samozřejmě bude co nejméně dalších změn. 

 

K dálkové výuce jsme letos přistoupili jiným způsobem než na jaře. Věřím, že většina z Vás změnu uvítá. V příští týdnu se na Vás obrátím s prosbou o poskytnutí zpětné vazby formou vyplnění dotazníku. Budete-li se chtít vyjádřit i dříve, prosím napište mi. 

 

S pozdravem Jakub Vaštík