Čeps Cup Vyškov 2018

04.11.2018 20:13

V pátek dne 2. 11. 2018 se konal ve Vyškově turnaj chlapců ve florbalu, přičemž naši školu ZŠ Bohdalice reprezentovalo osm vybraných žáků, a to ze čtvrtého a pátého ročníku. V naší skupině B byla proti sobě postavena čtyři družstva. Hned v úvodním zápase proti ZŠ Komenského Slavkov naše družstvo ukázalo jasnou převahu v útoku. Chlapci dokázali vystihnout slabiny protihráčů a v prvním zápase porazili soupeře lehce 3:1. Ve druhém zápase čekal naše chlapce silný soupeř, a to sice družstvo ZŠ Na Vyhlídce. Hráči soupeře využili drobných chyb obrany a poslali svůj tým do vedení, které jsme dokázali snížit jen na konečných 1:3. Ukázalo se tedy, že poslední zápas bude tím rozhodujícím. Náš tým si toho byl vědom. Chlapci se připravovali na souboj proti hostitelskému rivalovi, a to proti Drtičům z Purkyňky. Zápas měli naši chlapci pod kontrolou. Střídaly se rychlé útočné akce Michala Kopřivy, Jakuba Kozáka, přičemž výborné nahrávky zajistil právě Jakub Kozák, také pak i Lukáš Vlačuha. Chlapci dokázali útočné akce dotáhnout do konce a Radim Zouhar nám zajistil vedení 2:0. Náš tým i přes bouřlivé skandování fanoušků soupeře dokázal držet tento stav zápasu, přičemž poslední dvě minuty hrací doby se ukázaly jako rozhodující.  Při dvou útočných akcích našeho týmu soupeř využil chyby v naší obraně, kdy při bleskovém protiútoku dva z protihráčů byli postaveni proti samotnému brankáři a srovnali tak na výsledných 2:2. Náš tým si tedy postup do semifinále nevybojoval. Přesto patří velký dík všem hráčům našeho týmu.

Naše sestava:
Veselý Ondřej, Vlačuha Lukáš, Jelínek Viktor, Kopřiva Michal, Zouhar Radim, Kozák Jakub, Prštický Petr, Modlitba Jan

Monika Hazaa a Radim Klvač

Fotogalerie: Čeps Cup Vyškov 2018