Branný den

13.05.2019 14:10

Sedmý květnový den trávili žáci 6., 7. a 9. ročníku v prosluněném zámeckém parku, kde jim tým odborníků připravil zajímavé aktivity, které je měly připravit na chování v krizových situacích. Žáci si v praxi vyzkoušeli základy první pomoci, dozvěděli se mnoho zajímavých informací o  tom, která opatření jim mohou pomoci přežít v krizových situacích, rozdělávali oheň, stříleli do terčů, , seznámili se se základy sebeobrany a efektivním provedením evakuace.

Díky zajímavému programu a výborné práci týmu se akce opravdu vydařila. Nadšení a plné nasazení všech žáků svědčilo o tom, že si děti uvědomují důležitost znalostí a schopností vedoucími k přežití za krizových situací. Základní škola Bohdalice děkuje Komunitnímu centru pro válečné veterány Brno za organizaci hezké akce.

Fotogalerie: Branný den