Adaptační výlet 7. třídy

24.09.2021 19:04

Zažít společný čas s kamarády poté, co jsme se loni ve třídě zas tak moc nepotkávali, užít si legraci i sladit se názorově. Být mimo třídu a poznat, že každý z nás je šikovný na něco jiného. Toto bylo cílem adaptačního výletu 7. třídy a troufám si tvrdit, že jednotlivé body byly splněny.

Jeli jsme do hipocentra Koryčany, kde nás kromě krásné okolní přírody čekaly stáje plné ušlechtilých koní. Dále pro nás byly nachystány programy kovbojských dovedností. Hned první den, poté, co jsme se seznámili s nejbližším okolím, jsme se učili lasovat, házet sekyrkou i nožem - trochu se bojím říct, že dětem to opravdu šlo. :-) V dalším dni jsme se seznámili s jednotlivými koňmi a byl pro nás nachystán program westernového výsvyku a jezdeckých dovedností. Na závěr si žáci mohli vyrobit kožené náramky.

Ve volných chvílích jsme chodili na procházky a hráli různé organizované i méně organizované hry.

Počásí si pro nás připravilo pravé babí léto a celkově myslím, že se nám výlet vydařil. Děti se vracely unavení a spokojení.

Fotogalerie: Adaptační výlet 7. třídy