Adaptační soustředění žáků 6. ročníku

08.09.2022 19:29

Nedílnou součástí primární prevence je bezpochyby adaptační soustředění nových kolektivů a třídních učitelů. Naši šesťáci vyrazili do JUNGLEPARKU v Brně, kde zažili mnoho adrenalinu při zdolávání středně náročné trasy v korunách stromů.

Soustředění dále pokračovalo pobytem na DDM v Bučovicích, kde žáci hráli hry vhodné ke spolupráci, vytvářeli zdravé vazby, pravidla, obohatili se o nové hry a zkušenosti. Vyrobili si zde také stojany z keramiky na památku a pod vedením Bc. Pavla Pospíchala si vyslechli, co obnáší akvateraristika, dokonce si děti některá zvířátka mohly pohladit a vzít na ruce.

Šesťáci prokázali, že dovedou překonávat překážky, dobře spolupracovat a být skvělou partou. Všichni se těšíme na další společné zážitky.

Fotogalerie: Adaptační soustředění žáků 6. ročníku